MUĞLA MARMARİS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Züleyha ALDOĞAN´ın 10 Kasım Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Züleyha ALDOĞAN´ın 10 Kasım Mesajı

"Cumhuriyetimizin kurucusu, İstiklal Mücadelemizin lideri Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete irtihalinin 80. yılında minnetle ve şükranla yâd ediyoruz.

Yaşamını milletine adayarak milli mücadele yolunda bütün zorluklara göğüs geren, yaşadığı döneme ve yüzyıla damgasını vuran Atatürk, bu destansı mücadelesiyle sadece Türk milletinin değil, sınırlarımızın çok ötesinde yaşayan insanların gönlünde yer etmiştir. Adını tarihe nakşettirmiş kahraman bir asker, devlet adamına sahip olmanın haklı gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Gururla ifade etmeliyiz ki; bugün dünyada söz sahibi, dostluğu aranan ve uluslararası sorunların çözümünde stratejik rol üstlenen, gerçekleştirdiği hamlelerle ilham kaynağı bir ülke konumundaysak bunu, milletin eşsiz fedakârlığı ile destansı mücadeleyi zafere ulaştıran Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e ve silah arkadaşlarına borçluyuz.

 Şehit ve Gazilerimizin, ülkemiz ve milletimiz adına gösterdiği fedakârlıklara karşı bize düşen, o günkü inançla, milli ve manevi değerlerimize sahip çıkarak genç nesillerimizi yetiştirmek olacaktır.

Yönünü aydınlık yarınlara çeviren, müreffeh ve güçlü bir Türkiye için var gücümüzle çalışmaya devam etmeliyiz. Bu duygularla Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ü, silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyorum."

 Züleyha ALDOĞAN 

İlçe Milli Eğitim Müdürü 

                                                                              

                                                                                                                                      

Kemeraltı Mah. Atatürk Cad. 58. Sok No 4 Marmaris MUĞLA - 252 412 10 52

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.