MUĞLA MARMARİS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Züleyha ALDOĞAN´ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Züleyha ALDOĞAN´ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Züleyha ALDOĞAN’ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

 

 

30 Ağustos Zafer Bayramı: Hür ve bağımsız yaşama hakkımızı kazandığımız, Milletimizin hür iradesi ile kendini idare etme kararlılığını ortaya koyduğu, kutsal vatan topraklarını sonsuza kadar koruma azim ve kararlığını dünyaya anlattığı, asırlardır hür yaşamış bir milletin canları pahasına, milli birlik ve beraberlik ruhu içinde geleceklerini değiştirdikleri bir destanın adıdır. Millet olarak şunu unutmamalıyız ki, birlik ve beraberlik içinde kurtarılmış bu vatan ve kurulmuş olan Türkiye Cumhuriyeti yine birlik ve beraberlik içinde yaşatılacaktır.Milletimiz, her aşaması eşsiz vatanseverlik ve kahramanlık destanlarıyla dolu mücadelemiz sonucunda kazandığımız bağımsızlığını her zaman koruyacaktır.

 

Bugün her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde, başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve O´nun silah arkadaşları olmak üzere, vatanın bütünlüğü ve Türk Milleti’nin bağımsızlığı uğruna hayatlarını feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve minnet anıyor, hain terör saldırılarında hayatını kaybeden güvenlik görevlilerimiz ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum.

 

30 Ağustos Zafer Bayramı’mızı en içten dileklerimle kutluyorum.

 

 

 

                                                          Züleyha ALDOĞAN

 

                                               Marmaris İlçe Milli Eğitim Müdürü

Kemeraltı Mah. Atatürk Cad. 58. Sok No 4 Marmaris MUĞLA - 252 412 10 52

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.