MUĞLA MARMARİS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MTSK KONTENJANLARI

 

İl/ilçe Özel MTSK kontenjanları için müracaat ekranının 18 Mayıs 2017 Perşembe günü saat 15.00´te alınacağı ilgi (b) yazımız ile valiliklere duyurularak müracaatlar; belirtilen gün ve saatte Genel Müdürlüğümüz internet sayfasında (www.ookgm.meb.gov.tr) bulunan başvuru ekranından elektronik ortamda alınmaya başlanmış, ancak Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığının ilgi (c) yazısında da belirtildiği üzere; elektronik ortamda oluşan teknik arızadan dolayı başvurular alınamamıştır. Bu sebeple, şartları tuttuğu halde başvuru yapamayanların olduğu tespit edilmiştir. Yaşanan hak mağduriyetlerinin önlenmesi amacı ile 18 Mayıs 2017 tarihinde alınan müracaatlar ilgi (a) Makam Oluru ile iptal edilmiştir. 

İptal edilen ve belirtilen sebep ile müracaat edemeyenlerin başvuruları, İlgi (a) Makam Oluru gereği 31 Mayıs 2017 Çarşamba günü saat 15.00´te açılacak başvuru ekranından alınacaktır.

Daha önce müracaat edenler ile edemeyenlerin müracaatlarını 31 Mayıs 2017 Çarşamba günü saat 15.00´te yukarıda belirtilen internet adresinde (www.ookgm.meb.gov.tr) açılacak olan başvuru ekranından yapmaları ile ilgili gerekli duyuruların yapılmasını ve gereğini rica ederim.

Kemeraltı Mah. Atatürk Cad. 58. Sok No 4 Marmaris MUĞLA - 252 412 10 52

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.