MUĞLA MARMARİS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kurban Bayramı Mesajı

Kurban Bayramı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Züleyha ALDOĞAN’ın Kurban Bayramı Mesajı

 

Bayramlar arsız duygularımıza bir mola, sevdiklerimiz ve sevenlerimizle kavuşmadır. Gönüllerimizi sevginin, saygının, hoşgörünün, merhametin, yardımlaşmanın, barış ve kardeşliğin ışıklarıyla aydınlatan bayramlarımız güzelliklere açılan birer kapıdır. Özünde var olan yakınlaşma, paylaşma, yardımlaşma ve kardeşlik duyguları ile hayatımızın çepeçevre kuşatan Kurban Bayramı, bize insanlık adına güzellikleri yaşatan bu bayramlarımızdan birisidir.

 

Toplumsal hayatımızın temel taşlarından olan bu müstesna Bayramımız umuyorum ki; evvela milli birlik ve beraberliğimizi pekiştirdiğimiz, kimsesiz çocuklarımızı, yaşlılarımızı unutmadığımız, koruduğumuz kolladığımız, nimetlerimizi ve sevgimizi paylaştığımız bir bayram olur.

 

Bu duygu ve düşünceler içerisinde, Kurban Bayramımızın Ülkemiz, Milletimiz, insanlık ve tüm eğitim camiamız için "sevgiye, dostluğa, birlik-beraberliğe ve huzura vesile olmasını diler, sevgi ve saygılarımı sunarım.


 

                                            Züleyha ALDOĞAN

                                            Marmaris İlçe Milli Eğitim Müdürü

Kemeraltı Mah. Atatürk Cad. 58. Sok No 4 Marmaris MUĞLA - 252 412 10 52

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.