MUĞLA MARMARİS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Züleyha ALDOĞAN’ın (YKS) Yükseköğretim Kurumları Sınavı Mesajı

Müdürümüz Züleyha ALDOĞAN’ın (YKS) Yükseköğretim Kurumları Sınavı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Züleyha ALDOĞAN’ın (YKS) Yükseköğretim Kurumları Sınavı Mesajı

 

Yarınlarımıza yön verecek sevgili öğrencilerimiz, sizlerden bu sınavı yükseköğretim hayatınızla ilgili hedeflerinize ulaşabileceğiniz bir fırsat olarak görmenizi ve emeklerinizin karşılığını alarak gelecek yolunda attığınız bir adım ve güzel bir başlangıç olarak değerlendirmenizi istiyorum. Siz gençlerimiz bizler için de çok kıymetlisiniz. Sizler, bizim geleceğimizsiniz ve bu ülkenin güçlü yarınlarını sizler inşa edeceksiniz. Unutmayın ki gireceğiniz tüm sınavlar, başarı yolunda yalnız birer basamaktır ve sınavınız nasıl sonuçlanırsa sonuçlansın hiçbir sınav asla sizin değerinizi belirlemeyecektir. Şunu bilin ki her zaman yanınızda olan aileleriniz bu süreçte de yanınızda olacak ve size destek verecektir.

Öğrencilerimizin yetişmesinde çeşitli katkılarda bulunan, onlara emek ve desteklerini sunan tüm öğretmenlerimize, idarecilerimize ve ailelerine teşekkür ediyor, sınava girecek olan tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum ve gözlerinizden öpüyorum. Hepinize Allah zihin açıklığı versin.


 

                                                                  Züleyha ALDOĞAN

                                                              İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Kemeraltı Mah. Atatürk Cad. 58. Sok No 4 Marmaris MUĞLA - 252 412 10 52

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.