TÜBİTAK 4006 BİLİM FUARI
Marmaris İçmeler Halit Narin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı etkinliği gerçekleştirildi.Öğrencilerimizin farklı alanlarda hazırladığı bilimsel proje ve çalışmalar kurulan stantlarda sergilendi.
Etkinliğe katılan İlçe Kaymakamımız Sayın Nurullah KAYA, değerli protokol üyelerimiz ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Serap AKSEL öğrencilerimizin hazırladığı birbirinden farklı alanlardaki bilimsel çalışma stantlarını gezdiler.
Öğrencilerimizden hazırladıkları çalışmalar hakkında bilgi alarak öğrencilerimize ve danışman öğretmenlerimize teşekkür eden Sayın Kaymakamımız, gençlerimizin başarılarının ve çalışmalarının devamını temenni etti.